Grāmatvedība un uzņēmumu dibināšana Latvijā Zvaniet mums 251 038 69


Ieplānojiet sapulci Sazinieties ar mums

Grāmatveža maiņa

Vai esat domājis arī mainīt grāmatvedi?

Daudzi cilvēki domāja mainīt grāmatvedi, tāpēc jūs šeit neesat viens. Ņemot vērā to, ka šodienas grāmatvedība tiek veikta ar programmatūras palīdzību, nav grūti mainīt grāmatvedi. Dažreiz var nopelnīt arī par šīm izmaiņām. Tas var notikt gadījumos, kad iepriekšēja grāmatvežā vai ārpakalpojuma grāmatvedības uzņēmuma cena ir bijusi virs tirgus cenas.

Tomēr cena ne vienmēr ir galvenais arguments grāmatveža vai grāmatvedības uzņēmuma maiņai. Bieži vien klients nav apmierināts ar grāmatveža pieejamību vai grāmatvedības kvalitāte neatbilst noteiktajiem kvalitātes kritērijiem.

Ja esat nolēmis mainīt grāmatvedi, mēs jums palīdzēsim šajā procesā un pašas izmaiņas nemaksās neko, pieņemot, ka grāmatvedība nokārtota. Ja grāmatvedība nav nokārtota, jums var būt nepieciešams mūsu pakalpojums ar nosaukumu grāmatvedības nokārtošana par iepriekšējiem periodiem.

Kāpēc jāmaina grāmatvedis?

Var būt daudz iemeslu, kāpēc cilvēks vēlas mainīt grāmatvedi. Daudzas grāmatvedības firmas Lietuvā ir mazas 1–4 darbinieku firmas. Daudziem no viņiem nav atbilstošu sistēmu, kvalitātes kontroles, biznesa organizācijas, darbinieku aizvietošana, un tas bieži vien atspoguļojas viņu veiktā darba kvalitātē. Bieži vien mazām grāmatvedības firmām ir ierobežoti cilvēkresursi, un noteiktā laikā var būt grūti sazināties ar savu grāmatvedi. Agrāk vai vēlāk grāmatveža sliktā pieejamība pārvēršas par nopietnam kvalitātes problēmām, jo ​​slikta saziņas starp klientu un grāmatvedi dēļ, grāmatvedība var ķļūst slikta.

  • Labāks serviss
  • Plašāks pakalpojumu klāsts
  • Labāka komunikācija ar grāmatvedi
  • labāka grāmatvedības kārtība
  • labāka grāmatvedības programmatūra
  • zemāka kopējo izmaksu uzskaite

Kad vislabāk mainīt grāmatvedi?

Daudzi cilvēki finanšu gada beigās maina grāmatvedi, ļaujot vecajam grāmatvedim iesniegt nodokļu deklarācijas un finanšu pārskatus par iepriekšējo gadu. Tas šķiet loģiski, taču šajā informācijas tehnoloģiju pasaulē finanšu pārskatu un nodokļu deklarāciju informāciju var viegli pārsūtīt elektroniski, tāpēc nav jāgaida līdz gada beigām. Patiesībā ir pietiekami sagaidīt mēneša beigas – un grāmatvedi var viegli mainīt.

Kā notiek pašas izmaiņas?

Mēs palīdzēsim jums veikt visu grāmatveža maiņas procesu. Atcerieties, ka, lai deklarāciju iesniegšana VID noritētu raiti, papildus grāmatvedības līgumam jums mums VIDam jāpiešķir īpaša pilnvara iesniegt deklarācijas uz jūsu vārda. Mēs jums nodrošināsim šīs veidlapas kopā ar grāmatvedības līgumu, vai arī to var viegli izdarīt elektroniski. Mēs varam arī sazināties ar jūsu grāmatvedi un iegūt nepieciešamos datus no iepriekšējā grāmatveža.

Neaizmirstiet par līguma izbeigšanas periodu ar iepriekšējo grāmatvedi

Ārpakalpojuma grāmatvedības uzņēmumam parasti ir noteikts līguma laušanas periods. Parasti tas svārstās no 1 līdz 6 mēnešiem. Kad jūs nolemjat mainīt grāmatvedi, jums jāinformē vecais grāmatvedis par līguma laušanu. Ja jūsu grāmatvedis ir darbinieks, tad ir spēkā Darba kodeksā aprakstītie noteikumi un samaksas summas.


Ieplānojiet sapulci Sazinieties ar mums

/* */