Grāmatvedība un uzņēmumu dibināšana Latvijā Zvaniet mums 251 038 69


Ieplānojiet sapulci Sazinieties ar mums

Jaundibināto uzņēmumu grāmatvedība

Visi vēlas noalgot grāmatvedi, taču neviens nevēlas maksāt vairāk, nekā tas ir nepieciešams. Pie mums jūs nepārmaksājat. Mūsu cena sākas 125 € plus PVN per mēnesī. Mums ir birojs Jelgavā un attālināti sniedzam pakalpojumus visā valstī.

Grāmatvedības pakalpojumu cenu aprēķinām ļoti vienkārši un skaidri. Grāmatveža darbs Latvijā tiek apmaksāts atbilstoši darbinieku skaitam un dokumentiem, un cena tiek sakārtota pa soļiem sākot no minimālās cenas 125 EUR. Ar soļiem var iepazīties šeit.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Contus LV atšķiras no citām grāmatvedības firmām. Savā darbā mēs plaši izmantojam jaunākās informācijas tehnoloģijas un attālinātā darba priekšrocības. Tāpēc laba cena ir vienkārši labas produktivitātes dēļ, un tas noteikti nenozīmē pakalpojumu zemāku kvalitāti. Gluži pretēji, mēs esam daļa no skandināvu ķēdes Contus un tas nozīmē, ka mūsu pakalpojumiem jāatbilst noteiktiem kvalitātes kritērijiem, ko noteicis citi skandināvu ķēdes dalībnieki.

Rakstiet mums contus@contus.lv vai zvaniet pa tālruni +371 251 038 69 un parakstiet grāmatvedības līgumu ar mums jau rīt.


Ieplānojiet sapulci Sazinieties ar mums

/* */