Grāmatvedība un uzņēmumu dibināšana Latvijā Zvaniet mums 251 038 69

Ieplānojiet sapulci Sazinieties ar mums

Grāmatvedības pakalpojumi un uzņēmumu dibināšana

Mēs sniedzam grāmatvedības un uzņēmumu dibināšanas pakalpojumus. SIA Contus LV ir Latvijas uzņēmums grāmatvedības uzņēmumu ķēdē. Šī ķēde darbojas pēc īpašumtiesību principa. Contus grupa pārvalda četris grāmatvedības uzņēmumus Baltijā un Skandināvijā>: Lietuvā, Norvēģijā un Zviedrijā, kas sniedz grāmatvedības pakalpojumus šajās valstīs.

Šodien Contus Baltijas un Skandināvijas tirgū nav pilnīgi nedzirdēts nosaukums, mums ir 26 darbinieki un 5 biroji Jelgavā, Viļņā, Kauņā, Oslo un Stokholmā … Papildus tradicionālajiem grāmatvedības pakalpojumiem uzņēmums nodrošina arī uzņēmuma dibināšanu, finanšu analīzi , nodokļu konsultāciju pakalpojumi – citiem vārdiem ir reāls finanšu centrs.

Ātra un lēta uzņēmumu dibināšana

Mūsu cilvēki Jelgavā var vai nu pārdot jums jau izveidotu SIA, vai arī pēc jūsu vēlmēm nodibināt SIA ar jūsu vēlamo nosaukumu. Šis pakalpojums tiek sniegts par cenu, kas atbilst notariālā nodibinājuma cenai, un ir lieliski piemērota tiem, kas augstu vērtē savu laiku, vai tiem, kuri nevēlas iedziļināties notariālās reģistrācijas smalkumos.

Par izdevīgiem grāmatvedības pakalpojumiem

Mēs saprotam, ka visi lielie koki sāk augt no mazām sēklām, tāpēc mūsu mērķis ir konsekventi augt un iepriecināt jūs ar jauniem pakalpojumiem. Saprotot, ka cilvēkam galvenokārt nepieciešama maize, nevis delikateses, mēs piedāvājam efektīvu, kvalitatīvu, bet tajā pašā laikā nedārgu grāmatvedības pakalpojumu visos tirgos (Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā un Norvēģijā). Tas ir īpaši vērtīgs pakalpojums jaunajiem uzņēmumiem, kuri nespēj algot kvalificētu grāmatvedi, bet nevēlas radīt problēmas ar valsts aģentūrām.

Contus LV veiktā darba kvalitātes pamatā ir divi stūrakmeņi. Viena no tām ir personāla pieredze grāmatvedības un darbības uzsākšanas pakalpojumu sniegšanā. Mūsdienās mūsu darbinieku kopējā pieredze pārsniedz 350 gadus. Otrs stūrakmens ir pastāvīga sniegto pakalpojumu kvalitātes kontrole. Šis pienākums mums rodas tāpēc, ka mēs esam Contus grupas dalībnieki.

Contus LV darbojas stingri saskaņā ar sev izvirzītajiem principiem, ka grāmatvedība tiek apstrādāta:

Mūsu priekšrocības:

Visa informācija ir pieejama no jebkuras vietas jums ērtā laikā.

Tālr. 251 038 69
el. pasts contus@contus.lv


Ieplānojiet sapulci Sazinieties ar mums

/* */