Grāmatvedība un uzņēmumu dibināšana Latvijā Zvaniet mums 251 038 69


Ieplānojiet sapulci Sazinieties ar mums

Jūsu uzņēmuma darbības analīze

Nav šaubu, ka kopā ar regulāro grāmatvedību Jūs arī vēlaties uzzināt vairāk par savu uzņēmumu. Jūs vēlaties uzzināt, kuri klienti ir rentabli un kuri rada zaudējumus, un jūs vēlētos aprēķināt katra jūsu saražotā produkta un pakalpojuma patiesās izmaksas. Jūs arī domājat, kā jums jāpiešķir radušās izmaksas jūsu saražotajiem produktiem un pakalpojumiem. Daudzi no šiem jautājumiem attiecas uz finanšu vai biznesa analīzi.

Daudzi cilvēki ieteiks jums iegādāties dārgu ERP programmatūru, lai varētu atbildēt uz visiem šiem jautājumiem. Mēs neesam pārliecināti, ka jums ir jāsteidzas. Ja mēs vēlamies lidot, mums nevajadzētu nekavējoties iegādāties dārgu Boeing. Dažreiz pietiek ar nelielu lidmašīnu ar pieredzējušu pilotu vai instruktoru, lai paceltu no zemes. Ja jums nav šī pilota vai instruktora, tad diemžēl neizdosies lidot, neatkarīgi no tā, kāda veida lidmašīnu jūs tikko iegādājāties.

Nāciet pie mums un uzdodiet sev interesējošos jautājumus. Mēs esam pārliecināti, ka, ja mēs nevaram uzreiz atrast atbildes, kas ierakstītas jūsu grāmatvedības sistēmā, mēs jums iesakām to pārkārtot, lai saņemtu ikdienas atbildes uz jūsu ikdienas problēmām

Tālr.   +371 251 038 69

e-pasts: contus@contus.lv


Ieplānojiet sapulci Sazinieties ar mums

/* */